Czytałeś bloga – napisz recenzję w 160 znakach

A więc od początku.  Wszystko zaczęło się od strony jvm-bloggers.com.  Dostrzegłem że tak na prawdę pisanie blogów to coś co możesz osiągnąć.  Ale czytanie też inspiruje!  Problem tylko taki że na internecie dzieje się bardzo dużo.  Ciężko to ogarnąć.  Dlatego wymyśliłem sobie mały zbiór opinii i recenzji, które mają pomóc podjąć mi i Tobie decyzję czy zapoznać się z danym materiałem.  Zainteresujmy się tym co na prawdę jest interesujące.  Zobacz tutaj na 160znakow.pl

Technologia

„Strona” absolutnie nie jest wymyślna.  Nie zawiera cudów, ot proste Django plus baza na postgresie.  Ale pomogła mi pobawić się z pythonem za co jestem jej wdzięczny.  I przesiadając się z Springboota czy innych MVCów widzę że pisanie webowej apki na Pythonie to nie trudna sprawa.  Moją radochę widać na otwartym projekcie w samym środku czeluści Githaba.  Takie elementy największej radochy wskazują takie komity, jak stworzenie pierwszego widoku albo zaimplementowanie OAuth od Githuba.

Dodaj opinię

Co tu dużo mówić.  Jeśli masz konto na Githubie (czyli tworzysz) i czytasz to zachęcam szczerze: napisz opinię o maksymalnej długości 160 znaków, dodaj kilka tagów i podziel się tym.  Dlaczego?  Pomożesz innym i pokażesz kim jesteś.  Zachęcam do współtworzenia kontentu tej młodej stronki.

 

 • objectprogr

  Fajny pomysł na stronkę, dodałem już coś od siebie, ale w sumie nie o tym. Mam za to dwa pytanka, czy linki do oryginalnych wpisów na blogach nie mogłyby otwierać się w nowej karcie? I czy listowanie wpisów nie lepiej byłoby zrobić, żeby na samej górze wyświetlały się najnowsze wpisy?
  Pozdrawiam!

 • de

  Będzie rss? Fajnie by było przejrzeć to w feedly:> idea zacna, a nie boisz się spamu? Źle by było, jakby stronę odnaleźli blackSEOwcy:)

  • Łukasz Kuczyński

   jak mają konto na Github i fantazję to wtedy będziemy się martwić 😛

  • Łukasz Kuczyński

   RSS to dobry temat, dorzućmy do issues.. na github